Sayfa: Kurumsal

Paylaş

Kurumsal

Geçmişten Geleceğe Uzanan Temizlik Tutkusu

Sektöründe referans gösterilen ve güven duyulan Akım Elektrik, büyük bir tecrübenin ve geleneğin en tepe noktasını oluşturmaktadır.

Ana faaliyet alanı elektrik ve sıhhi tesisat olan Akım Elektrik, 2017 yılı ile birlikte yeni bir yapılanmaya girmiş ve büyük yatırımlar ile kanalizasyon ve tıkanıklık açma alanında faaliyetler başlatmıştır.

Dünyanın en önemli markalarının en başarılı ürünlerini kullanmakta ve kaliteli bir ekiple hizmet sunmaktadır. 7/24 destek ile müşterilere daima destek vermektedir.

Firma Yetkilisi: İBRAHİM ÇAKIR

Kurumsal Prensiplerimiz

Misyon & Vizyon

 

Büyüyen ve gelişen bir firma olma hayali ile çıktığımız yolda uzunca bir yılı geride bıraktık. Her geçen yılda hedeflere olan bağlılığımız, doğru ve kaliteli hizmet politikamız ve ticari prensiplerimiz ile kendimizi ileriye götürmekteyiz. Misyon olarak kabul ettiğimiz "referans gösterilen firma" olma hayaline hep bağlı kaldık.

Prensipler ve buna bağlı ticari ahlak çerçevesinde kalmak, en iyi işi en makul standartlara oturtabilmek ve bunu kalıcı kılabilmek gayesinde olduğumuzu belirtmek isteriz.

Sosyal Sorumluluk

 

Yapılan her işte doğaya daha saygılı, insanlara daha faydalı ve kendimize daha doğru gelen bakış açılarıyla gelişen bir ekonominin çarkında olduk. Faaliyetlerimize her zaman kalıcı ve sürdürülebilir işler olarak baktık ve geliştirmelerimizi bu doğrultularda sağladık.

Daha geniş bilgi almak için iletişime geçmek ister misiniz?