Sayfa: Makinelerimiz Ridgid KJ-3100 Su Jeti

Paylaş

Ridgid KJ-3100 Su Jeti

Ridgid KJ-3100 Su Jeti

RIDGID® Model KJ-3100 portatif su jeti, büyük ticari ve endüstriyel uygulamaları gerçekleştirmeniz için size 3000 psi (205 bar) gerçek çalışma basıncı sağlar. Bu jet, 2 inç (50 mm) ile 10 inç (250 mm) aralığındaki hatların içinden son derece esnek ve hafif bir hortumu ileri iterek çamur, sabun, gres ve tortu tıkanıklıklarını açar. Hortumu geri çektiğinizde, kanalı güçlü bir şekilde yıkayarak pislikleri dışarı püskürtür ve tahliye kanallarını, zararlı kimyasallar kullanmadan, suyun serbestçe aktığı, tam kapasitelerine geri getirir.

Özellikler

  • Güçlü - 3000 psi (205 bar) gerçek çalışma basıncı ve 5,5 GPM (21 l/dak) akış hızı ile hızlı ve etkin hat temizleme.
  • Hafif Hortum - Naylon örgülü hortum yapısı, ağırlığı önemli ölçüde azaltır ve esnekliği artırır. Bunların hepsi hortum kuvveti azalmadan gerçekleştirilir. İtme basıncının hortumu hat içerisinde daha ileriye itilmesini kolaylaştırır.
  • Eksiksiz - Model KJ-3100’ün çıkarılabilir hortum makarası ile pahalı portatif hortum makaraları almanıza gerek kalmaz. İç mekanda veya uzaktaki uygulamaların gerçekleştirilmesi için standart paketlerle birlikte gelir.
  • Kullanışlı - Servis araçlarına yüklenmesini kolaylaştırmak için hortum makarasını tamamen çıkarın. Motorun gaz tankına ve hava filtresine tam erişim sağlamak için hortum makarasını kolayca ileri doğru döndürün.
  • Manevra Kabiliyeti - RIDGID KJ-3100, ağır hizmet tipi 3000 psi (205 bar) jet kategorisinde, pazardaki jetler arasında manevra yeteneği en yüksek olan jetlerden biridir. Alet, benzersiz iki tekerlekli arabası üzerinde, standart boyuttaki kapılardan kolaylıkla geçebilir ve büyük bir rahatlıkla keskin dönüşler gerçekleştirebilir.
  • Titreşim Özelliği - Zorlu dönüşler ve dirsekler içinde kolayca yönlendirmek için KJ-3100’ün titreşim özelliğini etkinleştirin.
  • Kalite ve Güvenilirlik - Paslanmaya karşı dirençli, dövme pirinç kafaya sahip üç yönlü pompa. Dişli redüktör, pompanın daha düşük bir (optimum) hızda çalışmasını sağlar. Fitinglerin, hortumların ve parçaların sayısının azaltılmış olması kaçakları ve çalışamaz durumda kalma süresini minimuma indirir; bu da işinize devam etmenizi sağlar.
  • Çok Yönlü - Elektrikli yıkama paketi ve kimyasal enjektör sistemi, kabloları, takımları ve aşırı derecede kirlenen diğer ekipmanı temizler.
  • Hızlı Marş - 16 HP geri tepme marşlı benzinli motor kolayca çalışır. Özellikler: Açma/Kapama anahtarı, yakıt kesme anahtarı, jikle ve gaz kontrolleri, kolay erişilebilir yağ doldurma filtresi ve seviye çubuğu.
ÖNCEKİ SAYFA